Pyramida

Umístění:
Růžová zahrada, jedná se o kopii Chufevovy / Cheopsovy / pyramidy v Gize.

Léčba pyramidální energií / Léčba světlem-heliotherapie  

Pyramidy jsou považovány za akumulátory a transformátory kosmické energie. Pobyt v pyramidě harmonizuje energetická centra a tím působí na tělesné orgány, dojde k energetickému nabití a zvýšením energie dochází k postupnému léčení zdravotních obtíží, hubnutí a harmonizaci životních pochodů v organismu.

Zkušenosti s léčbou:
Působí proti bolestem měkkých tkání, šlach a svalů, snižuje akutní i chronickou bolest zad, celkově pobyt osvěžuje duševně i tělesně. U lidí, oslabených těžkým úrazem, operací nebo léčbou nádorového onemocnění, pomáhá pyramidální energie navodit vnitřní rovnováhu, potřebnou pro úplné vyléčení. Pyramida má uklidňující účinek na stresované a nervosní osoby. To ocení zvláště lidé se zvýšenou psychickou a fyzickou zátěží / podnikatelé, sportovci, učitelé, úředníci, studenti, manuálně pracující, atp.

Kdo se cítí vyčerpaný, již po několika minutách pociťuje oživující účinek, změnu nálady k lepšímu, někdy se může odstranit deprese či podrážděnost.

Sezení jsou l/2 hodinová, u výrazné vyčerpanosti až 2x denně, jinak postačí l x denně po dobu 7 dnů.
V žádném případě léčba pyramidální energií nemůže nahradit léčebnou lékařskou péči.

Léčba je určena pro ležící a příchozí klienty a zaměstnance MEDICINY.


Další služby

Lůžka následné péče Sociální lůžka Rehabilitace Pyramida Vodoléčba - Sauna Placené pobyty Ubytovna Minigolf Dárkové prodejna Cukrárna
Podpořil Ústecký kraj